Jump to content
POLITISTI.ro

CITADELA

Geacă de piele pt uniformă şi panou reflectorizant

Postare recomandată

Sache

Bravo, Bogdane! Dar atentie sa nu ajunga si la cei de la Mizeria Locala aceste panouri reflectorizante prin unii colegi.

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Bogdanel

Eu le trimit colegilor de pe forum, că ulterior vor ajunge în altă parte eu nu am nici o vină.

• Apreciez 3

Link către postare
Ramtha

Sa nu ma uiti colega.

Link către postare
titel

nu ma uita nici pe mine,mersi

Link către postare
Bogdanel

Am fost vineri, 12.12.2014, și am cumpărat panourile reflectorizante colegilor care m-au solicitat în acest sens.
Vă informez că prețul unui set a crescut, astfel că un set cu "POLIȚIA" costă 31 de lei în loc de 25 lei cum a fost prețul până acum, iar setul cu "POLIȚIA RUTIERĂ" costă 33,48 lei în loc de 27,48 lei cum a fost prețul până acum.
Mai jos postez bonul aferent, plicurile le voi pune luni,15.12.2014, la Poșta Română iar până vineri vor ajunge la voi.

20141213_182653.jpg

Modificat de Marius
Eliminare foto
  • Apreciez 4

Link către postare
coosstti

Bogdane, vreau si eu unul cu Politia.

Link către postare
Ramtha

Bogdanel, bine ca ai pus poza cu plicurile sa se vada numerele de telefon si adresele  :))

Rog un moderator sa scoata poza.

Multumesc!

Link către postare
Ramtha

Multumesc Bogdanel, mi-au venit panourile. Arata foarte bine.

Sa vad daca reusesc azi sa le pun la geaca intrucat am nevoie de ea ca sunt de noapte, si o sa postez poze sa va arat cum a iesit.

Din gluga ei o sa fac suporti pentru grade.

• Apreciez 1

Link către postare
Bogdanel

Cu plăcere, Ramtha!

Cum ajung pe la firmă te contactez pe telefon, Costi.

Modificat de Bogdanel
  • Apreciez 2

Link către postare
coosstti

Ok, merci, nu-i nici o graba.

• Apreciez 1

Link către postare
Ramtha

20ib53q.jpg

i4ftxw.jpg

Asa a iesit.

• Apreciez 1

Link către postare
Bogdanel

Rog pe colegul din Argeș, cel căruia i-am trimis panourile reflectorizante, să-mi dea un PM.

Mulțumesc!

Link către postare
Bbb123

Bogdanel, da'mi un PM cu nr tau, te rog! Multumesc frumos!

Link către postare
Bogdanel

Astăzi trec pe la firma care produce panourile, merg să cumpăr câteva seturi pentru doi colegi.

Mai dorește cineva să-i iau?

Link către postare
Bogdanel

Marţea viitoare, respectiv 15.12.2015, ora 9:30, merg la firma care produce panourile reflectorizante.

Am fost contactat deja de trei colegi care vor câteva seturi, dacă mai dorește cineva să mă caute.

Link către postare
Daniel0605

bogdanel, ti-am lasat si eu nr de tel pe PM. suna-ma cand poti tu ! ms

Link către postare
MrKen

Salut! Mai vrei geaca de piele?

Link către postare
Bogdanel

Salut!

Rog colegul căruia i-am trimis în decembrie panouri reflectorizante și nu au mai ajuns la el să mă caute. 

I am pierdut numărul de telefon și nu stiu cum să mai dau de el, îmi amintesc doar că era din județul Timiș și avea două numere de telefon.(Vodafone și Telekom)

Vreau să știe că cei de la Poșta Română au pierdut coletul și astfel nu au mai ajuns panourile la el, momentan am completat niște formulare pentru a fi despăgubit. Chiar de nu mai dorește alte panouri il rog să mă caute pentru a-i explica situația, nu vreau să creadă că sunt neserios.

• Apreciez 1

Link către postare
AGDEPOL

Are cineva nr. de tel sau facebookul lui Bogdanel?

Link către postare
aiurel

Rog colegii dacă au informații cine mai confecționează geci  piele politie  rog sa-mi comunice. Nr. De tel sau cine are de vânzare. 

• Apreciez 1

Link către postare
Andrei

Salceanu Petrica - 0740048512 confectioneaza toata gama de echipament. Este din Husi, Jud. Vaslui.

Link către postare
ClaudiuE

Bogdanel mai faci rost de panouri reflectorizante cu POLITIA! Vreau un set ms.

Link către postare
VladimirM

Am o cunostinta care realizeaza prin firma sa de cativa ani buni, echipamente si tinute (uniforme de ceremonie, serviciu, clasa, oras, reprezentare si instruire). Preturile sunt sub cotele de piata deoarece aplica doar TVA si adaos comercial destul de redus (are cifra foarte buna de afaceri dar profit destul de slab). Rog persoanele interesate sa ma contacteze prin PM, nu doresc sa-i distribui numele pe grup.

Distribuie in toata tara insa sediul fizic se afla in Timisoara.

Modificat de VladimirM

Link către postare
Nyko27

VladimirM poti sa atasezi niste poze cu geacă piele politie? M ar interesa si pe mine ...Ms 

Link către postare
Nyko27

Cei care ati facut rost de geci piele politie puteti sa încărcati cateva poze si sa mi spuneti de unde le ati achiziționat si la ce pret? 

Puteti posta imagini cu geaca din piele politie..

Modificat de Nyko27
Greseli

Link către postare

• Conţinut similar

• politistcluj
      de politistcluj
      Va salut dragi colegi.
      am nevoie de
      -"suport grade maneca" pt sacoul de reprezentare de ofiter superior(cele doua dungi albe),
      -cascheta ordine publica ofiter superior(cu doua randuri de frunze) marimea 57.
      la monica design(firma cu un magazin in bucuresti in zona garii de nord) am sunat de mai multe ori si nu au. am sunat la firma de la care se aprovizioneaza monica design, denumita condor style. acolo raspunde un tip care iti spune ca si-a notat ce doresti si o sa te sune el, lucru ce nu se mai intampla.
      pt. cascheta pot oferi la schimb (daca posesorul doreste) cascheta de OP de ofiter inferior marimea 57(folosita, dar in stare buna) sau cascheta de OP de ofiter superior marimea 59(folosita, dar in stare buna).
      daca stiti vreo firma unde as putea gasi suportul de grad pt. maneca, va rog sa ma sprijiniti. va multumesc!
    • Andrei
      de Andrei
      Am zis sa fac si eu curatenie in dulap... Cum la randul meu, am primit de la colegi, diverse elemente de uniforma, la fel vreau si eu sa le ofer, celor care au nevoie de ele. Prin urmare, la prima strigare, primul venit, primul servit. Nu se percep taxe. Decat cele de expeditie. Singura pretentie e sa le trimit prin curierat... Ca nu am timp sa merg la posta. Si sincer habar nu am de ce oficiu postal apartin. Toate elementele de uniforma sunt pentru agenti de politie. Cine doreste, trebuie neaparat sa fie politist, cu acces in aria privata. Daca la randul vostru doriti sa faceti un bine, sa stiti ca accept embleme de politie  Pentru colectie. :>
      Am uitat sa precizez ca elementele de uniforma sunt din categoria "URS". Eu am 1,94 si 135kg. Ca sa va faceti o idee.
      Dupa cum urmeaza:
      1. Uniforma ceremonie noua, nepurtata, compusa din sacou marimea 64 I (sacoul vine turnat pe mine, dar e scurt) si pantalon marimea 56 I (imi sunt stramti pe coapse)
      2. Celebra geaca de iarna, cu blana pe interior, purtata, dar in stare buna, marimea nu o pot stabili, insa imi vine perfect mie
      3. Bluzon exterior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 60 IV (la fel, imi vine perfect mie, deci talia 4, posibil sa fie greseala)
      4. Bluzon interior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 56 I (mi-a ramas scurt la maneci... am trecut prin multe cu el, dar e timpul sa ne despartim)
      Mai am si cateva camasi cu maneca scurta, dar sunt luate de la "ai nostri"... Sunt din material foarte prost, dar in stare ok. Daca doreste cineva, ma uit ce marime sunt. Eu unu' mai bine le-as da foc, decat sa se chinuie altul cu ele. In soare te cam incingi, iar materialul se sifoneaza extraordinar de repede.
      V-am atasat si ceva poze cu ce am descris mai sus!

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.