Jump to content
POLITISTI.ro

CITADELA

Geacă de piele pt uniformă şi panou reflectorizant

Postare recomandată

titel

multumesc mult bogdanel pentru panourile trimise. :good:

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

eagle911

O geaca de piele ma intereseaza, daca mai are cineva niste poze si un nr de telefon as fi recunoscator!!!

Link către postare
valicori

Daca esti din bucurești iti gasesc una sh.la politia rutiera. .

Stiu un coleg care sia dat demisia

• Apreciez 1
  • Displace 1

Link către postare
dinuifrim

pt. Bogdanel

Buna,

Ma intereseaza si pe mine un panou reflectorizant cu inscriptia POLITIA pentru geaca - spate si unul mic pentru geaca-piept. Daca ma poti ajuta si pe mine astept un raspuns.

Multumesc!

Modificat de dinuifrim

Link către postare
Bogdanel

Te pot ajuta doar atunci când îţi este confirmată calitatea de poliţist, fă o cerere sunt mai mulţi colegi din Neamţ.

• Apreciez 2

Link către postare
dinuifrim

ms...am facut azi o "cerere"...sper sa ma "auda" cineva...:) 

Link către postare
dinuifrim

Buna

Bogdanel...ti-am trimis PM...ai primit?

Link către postare
katalin

ma intereseaza unde gasesc sa cumpar o geaca de politie reflectorizanta de politie rutiera? 

care are benzile reflectorizante cauciucate...

Link către postare
adrian0801

Salut Bogdanel! as vrea si eu panou reflectorizant cu inscriptia "POLITIA" cel de pe spate si cel de pe piept. Numarul meu 072xxxxxxx.

Sunt politist, promotie decembrie 2012.

Astept un raspuns de la tine. Multumesc anticipat!

Modificat de Catalin
Eliminare nr de tel.

Link către postare
Bogdanel

Salut.

Pot sa te ajut doar dupa ce-ti este confirmata calitatea de politist.

• Apreciez 3

Link către postare
adrian0801

Salut Bogdanel! as vrea si eu panou reflectorizant cu inscriptia "POLITIA" cel de pe spate si cel de pe piept. Numarul meu 072xxxxxx.Sunt politist, promotie decembrie 2012.Astept un raspuns de la tine. Multumesc anticipat!

Modificat de Catalin
Eliminare nr de tel.

Link către postare
Catalin

Adrian trimite-i mesaj privat si nu-ti mai posta nr de telefon asa peste tot, dacă nu vrei să primesti telefoane pe la 4 dimineata de la toti retardatii sau cretinii.

• Apreciez 2

Link către postare
adrian0801

Salut! Stiti cumva daca in zona de sud a tarii exista vreum magazin de unde pot lua o geaca de piele de politie sau unde pot sa o fac? Daca a gasit cineva va rog sa imi spuneti de unde si la ce pret. Am inteles ca la magazinul de la Gara de nord ar fi 550lei ceea ce pare cam scump. daca se poate sa postati si o poza va rog. Multumesc anticipat.

Link către postare
bogdan89

Salut mă interesează sa cumpăr 2 panouri reflectorizante cu inscriptia POLITIA,mă poti ajuta Bogdan?sunt promotie 2010 ,astept răspuns sau un nr.de contact.Multumesc

Link către postare
adrian0801

Salut Bogdan! Ma poti ajuta si pe mine cu niste panouri reflectorizante cu inscriptia "POLITIA"? as avea nevoie de 2 pentru piept si 2 pentru spate. Te rog sa imi zici daca mai poti face rost sau nu. Multumesc.

Link către postare
Bogdanel

Salut.

O sa merg saptamana viitoare la firma respectiva, as vrea sa-mi dati cate un PM cu nume, prenume, numar de telefon, adresa si cu ce vreti exact de acolo.

Link către postare
Bogdanel

Astăzi, 01.08.2014, merg să iau niște panouri reflectorizante pentru un coleg.
Dacă mai dorește cineva să-l ajut, aștept PM.

Modificat de Marius
Eliminare număr de telefon
  • Apreciez 1

Link către postare
Ramtha

Sa stearga un moderator numarul lui Bogdanel va rugam, a facut o gafa. 

Link către postare
Bogdanel

Sunt de pe telefon, nu e în aria privată topicul?

Link către postare
Ramtha

Nu.

Link către postare
ctistididi

doresc si eu 2 seturi de panouri reflectorizante(fata mic si spate mare), pt geaca de rutiera standard, cu cine iau si eu legatura?! multumesc anticipat

Link către postare
Bogdanel

Salut Bogdan! Ma poti ajuta si pe mine cu niste panouri reflectorizante cu inscriptia "POLITIA"? as avea nevoie de 2 pentru piept si 2 pentru spate. Te rog sa imi zici daca mai poti face rost sau nu. Multumesc.

Astăzi ajung la firma care produce panourile respective.

Am trimis câte un sms lui Cristi (cel care a postat mai sus) și lui Adrian dar nu am primit nici un răspuns.

Vă rog să-mi confirmați până în ora 12:30 ca să știu dacă mai merg să vă cumpăr sau nu.

Link către postare
Bogdanel

Am reușit să iau legătura cu băieții și astăzi le-am trimis prin Poșta Română.

Mai jos sunt panourile, respectiv chitanța aferentă.

20141027_141606.jpg

20141027_141623.jpg

20141027_141549.jpg

• Apreciez 2

Link către postare
Bogdanel

Vinerea viitoare, respectiv 12.12.2014, ora 14:30, merg la firma care produce panourile reflectorizante.

Am fost contactat deja de doi colegi care vor în jur de 10-12 seturi, dacă mai dorește cineva să mă caute.

Modificat de Bogdanel
  • Apreciez 5

Link către postare
Panter

Un adevarat coleg,BOgdanel!  :good:

Modificat de Panter

Link către postare

• Conţinut similar

• politistcluj
      de politistcluj
      Va salut dragi colegi.
      am nevoie de
      -"suport grade maneca" pt sacoul de reprezentare de ofiter superior(cele doua dungi albe),
      -cascheta ordine publica ofiter superior(cu doua randuri de frunze) marimea 57.
      la monica design(firma cu un magazin in bucuresti in zona garii de nord) am sunat de mai multe ori si nu au. am sunat la firma de la care se aprovizioneaza monica design, denumita condor style. acolo raspunde un tip care iti spune ca si-a notat ce doresti si o sa te sune el, lucru ce nu se mai intampla.
      pt. cascheta pot oferi la schimb (daca posesorul doreste) cascheta de OP de ofiter inferior marimea 57(folosita, dar in stare buna) sau cascheta de OP de ofiter superior marimea 59(folosita, dar in stare buna).
      daca stiti vreo firma unde as putea gasi suportul de grad pt. maneca, va rog sa ma sprijiniti. va multumesc!
    • Andrei
      de Andrei
      Am zis sa fac si eu curatenie in dulap... Cum la randul meu, am primit de la colegi, diverse elemente de uniforma, la fel vreau si eu sa le ofer, celor care au nevoie de ele. Prin urmare, la prima strigare, primul venit, primul servit. Nu se percep taxe. Decat cele de expeditie. Singura pretentie e sa le trimit prin curierat... Ca nu am timp sa merg la posta. Si sincer habar nu am de ce oficiu postal apartin. Toate elementele de uniforma sunt pentru agenti de politie. Cine doreste, trebuie neaparat sa fie politist, cu acces in aria privata. Daca la randul vostru doriti sa faceti un bine, sa stiti ca accept embleme de politie  Pentru colectie. :>
      Am uitat sa precizez ca elementele de uniforma sunt din categoria "URS". Eu am 1,94 si 135kg. Ca sa va faceti o idee.
      Dupa cum urmeaza:
      1. Uniforma ceremonie noua, nepurtata, compusa din sacou marimea 64 I (sacoul vine turnat pe mine, dar e scurt) si pantalon marimea 56 I (imi sunt stramti pe coapse)
      2. Celebra geaca de iarna, cu blana pe interior, purtata, dar in stare buna, marimea nu o pot stabili, insa imi vine perfect mie
      3. Bluzon exterior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 60 IV (la fel, imi vine perfect mie, deci talia 4, posibil sa fie greseala)
      4. Bluzon interior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 56 I (mi-a ramas scurt la maneci... am trecut prin multe cu el, dar e timpul sa ne despartim)
      Mai am si cateva camasi cu maneca scurta, dar sunt luate de la "ai nostri"... Sunt din material foarte prost, dar in stare ok. Daca doreste cineva, ma uit ce marime sunt. Eu unu' mai bine le-as da foc, decat sa se chinuie altul cu ele. In soare te cam incingi, iar materialul se sifoneaza extraordinar de repede.
      V-am atasat si ceva poze cu ce am descris mai sus!

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.