Jump to content
POLITISTI.ro

CITADELA

Geacă de piele pt uniformă şi panou reflectorizant

Postare recomandată

Orbu

As avea si eu nevoie de panouri cu inscriptia POLITIA , cu rugamintea ca cel mare pentru spate sa aiba dimensiunile L=26 cm , l=10 cm .

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

katalin

de unde as putea sa mi achizitionez o geaca de piele de politie..

am sunat la nr care e pe forum, am vb cu o doamna si a ramas sa o sun mai tarziu

Mai tarziu nu mai raspunde la tel

Link către postare
katalin

Da. Sunt din promotia care a terminat in aprilie.

Link către postare
coltliviu2005

cauta mai sus pe forum nr de la cei de la caras severin ca eu de acolo am o geaca de vreo 3 ani si e ok

Link către postare
vinetu

mi am facut si eu o geaca din piele pe comanda anul trecut pentru circulatie dar azi, cand am avut o actiune cu politia rutiera, cu radarul, la control, mi a fost adus la cunostinta ca exista o dispozitie a Ins.Sef sa nu mai purtam noi, cei de la posturi/OP/etc, astfel de haine:(......

Link către postare
marianaandrei72

As avea si eu nevoie de un panou reflectorizant ( cel de pe spate ) cu inscriptia POLITIA cu dim. : L= 26 cm si l = 10 cm.

@Bogdanel: ma intereseaza panoul,ma poti ajuta ? Tel. 0736625996 Ms.

Link către postare
terminator71

pentru Bogdanel :As avea si eu nevoie de un panou reflectorizant ( cel de pe spatele gecii ) cu inscriptia POLITIA cu dim. : L= 26 cm si l = 10 cm.Tel contact 0760606828 in cazul in care ma poti ajuta ,mersi.

Link către postare
Bogdanel

As avea si eu nevoie de un panou reflectorizant ( cel de pe spate ) cu inscriptia POLITIA cu dim. : L= 26 cm si l = 10 cm.

@Bogdanel: ma intereseaza panoul,ma poti ajuta ? Tel. 0736625996 Ms.

pentru Bogdanel :As avea si eu nevoie de un panou reflectorizant ( cel de pe spatele gecii ) cu inscriptia POLITIA cu dim. : L= 26 cm si l = 10 cm.Tel contact 0760606828 in cazul in care ma poti ajuta ,mersi.

Sa inteleg ca ambii doriti cate un panou pentru partea din spate a gecii, cu inscriptia POLITIA?

Am nevoie de adresele voastre pe privat si cand ajung la firma care le produce va dau un telefon.

marianaandrei72, esti politist?

Link către postare
titel

pentru bogdanel as dori si eu 2 panouri reflectorizante cu politia daca se poate?

Link către postare
marianaandrei72

Da, de 20 de ani .

Vorbim la telefon si daca firma are panoul respectiv, dau adresa. ms.

Link către postare
Bogdanel

pentru bogdanel as dori si eu 2 panouri reflectorizante cu politia daca se poate?

Ce dimensiune?

Pentru partea din spate a gecii, pentru partea din faţă(cel mic, din piept) sau pentru ham?

Vreau de la fiecare în parte, pe privat, adresele pentru a vi le putea trimite prin poştă

Link către postare
titel

vreau 2 pentru ham si 2 ptr geaca L 35 si l 15.

nu pot sa iti trimit mesaj in privat, de ce ?

Link către postare
Bogdanel

Încearcă acum, probabil aveam prea multe.

Link către postare
marianaandrei72

Pentru Bogdanel : pana la urma ma poti servi cu panoul care te-am rugat ? Am trimis si adresa pe privat. Ms.

Link către postare
Bogdanel

Ţi-am trimis PM.

Link către postare
marianaandrei72

NU AM PRIMIT MS.

Ma intereseaza daca poti sa-mi faci rost de panoul cu dim. pe care ti-am dat-o, cat costa (ca m-am saturat sa cumpar din banii personali echip.) si cand pot primi coletul. ? Am dat si adresa pe privat . Ms.

Link către postare
Bogdanel

Nu stiu ce se intampla cu mesageria ta.

Te intrebam in PM ce model de panouri doresti exact si totodata ti-am cerut si un numar de telefon.

Link către postare
Anonymous

Bogdanel sper ca nu trimiti astfel de panouri oricui, asigura-te ca e vb de un politist, nu vreun gardian.

• Apreciez 1

Link către postare
marianaandrei72

Un panou reflectorizant ( cel de pe spate ) cu inscriptia POLITIA cu dim. : L= 26 cm si l = 10 cm.

Tel. 0736625996 Ms.

Link către postare
Bogdanel

Pai daca esti de la Politia de Frontiera de ce iti trebuie panou cu inscriptia POLITIA?

Link către postare
marianaandrei72

Poti si cu PF sa faci ? Suna-ma si vorbim . Ms.

Link către postare
Dan

Eu propun să nu trimiteți astfel de accesorii decât celor care au făcut dovada că sunt polițiști, adică cei recomandați pe acest forum și care au semnul ”+” în dreptul userului. Astfel evităm să trimitem aceste accesorii unor persoane care nu au drept să poarte aceste inscripții sau echipamente de poliție.

• Apreciez 1

Link către postare
Bogdanel

Mâine ajung la firma care produce respectivele panouri, dacă vreun POLIŢIST doreşte să-i iau ceva de acolo să mă anunţe.

Link către postare
Bogdanel

Mâine ajung la firma care produce respectivele panouri, dacă vreun POLIŢIST doreşte să-i iau ceva de acolo să mă anunţe.

După cum am zis, astăzi am fost şi v-am cumpărat panourile pe care le-aţi dorit şi vi le-am trimis prin poştă.

Cele cu Poliţia de Frontieră mi-au fost date gratuit pentru că nu au ieşit la imprimare aşa cum trebuie, şi gratuit vi le-am dat şi eu vouă.

Mi-a mai rămas un set pentru ham cu Poliţia de Frontieră, le dau gratis.

Dacă le vrea cineva, să mă contacteze.

pol1.jpg

pol2.jpg

Link către postare

• Conţinut similar

• politistcluj
      de politistcluj
      Va salut dragi colegi.
      am nevoie de
      -"suport grade maneca" pt sacoul de reprezentare de ofiter superior(cele doua dungi albe),
      -cascheta ordine publica ofiter superior(cu doua randuri de frunze) marimea 57.
      la monica design(firma cu un magazin in bucuresti in zona garii de nord) am sunat de mai multe ori si nu au. am sunat la firma de la care se aprovizioneaza monica design, denumita condor style. acolo raspunde un tip care iti spune ca si-a notat ce doresti si o sa te sune el, lucru ce nu se mai intampla.
      pt. cascheta pot oferi la schimb (daca posesorul doreste) cascheta de OP de ofiter inferior marimea 57(folosita, dar in stare buna) sau cascheta de OP de ofiter superior marimea 59(folosita, dar in stare buna).
      daca stiti vreo firma unde as putea gasi suportul de grad pt. maneca, va rog sa ma sprijiniti. va multumesc!
    • Andrei
      de Andrei
      Am zis sa fac si eu curatenie in dulap... Cum la randul meu, am primit de la colegi, diverse elemente de uniforma, la fel vreau si eu sa le ofer, celor care au nevoie de ele. Prin urmare, la prima strigare, primul venit, primul servit. Nu se percep taxe. Decat cele de expeditie. Singura pretentie e sa le trimit prin curierat... Ca nu am timp sa merg la posta. Si sincer habar nu am de ce oficiu postal apartin. Toate elementele de uniforma sunt pentru agenti de politie. Cine doreste, trebuie neaparat sa fie politist, cu acces in aria privata. Daca la randul vostru doriti sa faceti un bine, sa stiti ca accept embleme de politie  Pentru colectie. :>
      Am uitat sa precizez ca elementele de uniforma sunt din categoria "URS". Eu am 1,94 si 135kg. Ca sa va faceti o idee.
      Dupa cum urmeaza:
      1. Uniforma ceremonie noua, nepurtata, compusa din sacou marimea 64 I (sacoul vine turnat pe mine, dar e scurt) si pantalon marimea 56 I (imi sunt stramti pe coapse)
      2. Celebra geaca de iarna, cu blana pe interior, purtata, dar in stare buna, marimea nu o pot stabili, insa imi vine perfect mie
      3. Bluzon exterior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 60 IV (la fel, imi vine perfect mie, deci talia 4, posibil sa fie greseala)
      4. Bluzon interior complet modular, purtat, dar in stare buna, marimea 56 I (mi-a ramas scurt la maneci... am trecut prin multe cu el, dar e timpul sa ne despartim)
      Mai am si cateva camasi cu maneca scurta, dar sunt luate de la "ai nostri"... Sunt din material foarte prost, dar in stare ok. Daca doreste cineva, ma uit ce marime sunt. Eu unu' mai bine le-as da foc, decat sa se chinuie altul cu ele. In soare te cam incingi, iar materialul se sifoneaza extraordinar de repede.
      V-am atasat si ceva poze cu ce am descris mai sus!

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.