Administrator

Sprijin pentru accesul in aria dedicata politistilor

947 postări în acest subiect de discuţie

Solicit acces in aria privata , sunt coleg de camera cu userul Bogdanel la SAPCVL

0

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Solicit acces in aria privata sunt colega de clasa cu Bogdanel.

Modificat de Anamariaaa
0

Link către postare

Este cineva de la I.P.J. Neamt, Politia Munic. Piatra-Neamt sau poate din I.P.J. Brasov care sa ma cunoasca ... doresc sa am acces si eu la sectiunea privata a politistilor; Lucrez la Politia Mun. Piatra-Neamt compartim. PROXIMITATE si am lucrat circa 15 ani in Brasov la Judiciar-B.I.C. , ultima data Sectia 5 Politie Brasov, de unde am plecat in Noiembrie 2006 si m-am mutat la I.P.J. Neamt, Politia Mun. Piatra-Neamt din motive personale; Sunt membru S.N.A.P. si delegat sindical, am E-mail Marcel1340@yahoo.com. Daca ma poate cineva ajuta sa am acces la sectiunea privata a politistilor ... cred ca deja sunt suficiente date pt. identificare. Multumesc anticipat !!!

0

Link către postare

maximo lucrează la IPJ Neamţ, din câte cunosc iar colegul coosti lucrează la IPJ Braşov. Ia legătura cu ei sau verifică member map. Succes!

0

Link către postare

sa traiasca! solicit acces in aria privata dedicata politistilor cu id vladionut. activez la DPMB sectia 16 Biroul Ordine Publica din anul 2006.multumesc anticipat

0

Link către postare

Rog o recomandare pt. acces in sectiunea privata de la un membru din cadrul D.G.P.M.B.-Sector 1- Sectia 4.

Multumiri anticipate,

Zeze

0

Link către postare

solicit acces in sectiunea privata a politistilor,sunt elev la SAPVLC,clasa 229 (promotia 2011)sau daca este cineva din dolj rog sa ma contacteze !!!

0

Link către postare

Ma numesc George V. si fac parte din promotia 2011 de la Campina. As dori sa am acces in aria privat

a :D

0

Link către postare

@George25 da-mi un PM. Te ajut eu.

0

Link către postare

Este cineva de la IPJ Bacau - Politia Mun. Onesti?

0

Link către postare

Ma numesc Marian A. si fac parte din promotia 2012 la SAPVLC. As dori sa am acces in aria privata daca se poate, si este permisa elevilor.

0

Link către postare

Ma numesc Marian A. si fac parte din promotia 2012 la SAPVLC. As dori sa am acces in aria privata daca se poate, si este permisa elevilor.

Salutare.

Ia legătura cu userul VictorL, el e din promoţie cu tine şi te poate ajuta să primeşti acces în aria privată.

0

Link către postare

Salutare.

Ia legătura cu userul VictorL, el e din promoţie cu tine şi te poate ajuta să primeşti acces în aria privată.

Am incercat sa iau legatura cu userul VictorL, dar din pacate nu am primit niciun raspuns de la acesta, cred ca este inactiv. Modificat de achiteim
0

Link către postare

Doresc si eu acces in sectiunea privata a polististilor. Daca este vreun coleg binevoitor de la IPJ Suceava care ma cunoaste si doreste sa ateste ca suntem colegi. Mersi anticipat!!!

Modificat de 87myr
0

Link către postare

te ajut eu cosmin.

Modificat de sheriffu
1

Link către postare

salutare...vreun coleg din cadrul DGPMB..Sectia 12 Politie..? multumesc :emo-yessir:

0

Link către postare

Salut.Ma numesc Adrian S si sunt promotia 2012 la SAPVLC. Rog acces in sectiunea privata.Multumesc

0

Link către postare

Doresc si eu acces in sectiunea privata a polististilor. Daca este vreun coleg binevoitor de la IPJ Maramures care ma cunoaste si doreste sa ateste ca suntem colegi. Mersi anticipat!!!

0

Link către postare

eu sunt din promotie nu prea cred ca ma cunoaste cineva cum fac sa ajung in sectiunea privata bisericaru ma cheama de la ilfov

0

Link către postare

salut... un coleg binevoitor din Vrancea care sa confirme ca suntem colegi pt a primi acces in aria privata a politistilor

0

Link către postare

Cineva din promotia 2012 SAPVLC care sa ma ajute cu accesul in sectiunea privata? Draghici ma numesc.

0

Link către postare

Brasov?

0

Link către postare

De ce întrebi?

Din câte văd tu ai deja acces.

0

Link către postare

poate este vreun alt coleg care doreste acces..

1

Link către postare

de la IPJ Botosani ma poate ajuta cineva?

1

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.