Jump to content
POLITISTI.ro

mmoaca1992

De unde imi pot achizitiona echipament?

Postare recomandată

mmoaca1992

Buna seara! Sunt recent intrat in randul politistilor si as dori sa stiu de unde imi pot achizitiona diverse elemente din uniforma, in afara de magazia unitatii. Problema e oarecum urgenta, deoarece in cateva zile voi incepe efectiv lucrul, iar din dotarile pe care trebuia sa le primesc, unele sunt de marimi nepotrivite (nu mai sunt altele pe stoc la magazie), iar altele lipsesc cu totul. Multumesc

Distribuie această postare

Link către postare
Distribuie pe alte siteuri

Această publicitate este afişată doar vizitatorilor. - Click aici pentru înregistrare

Ionutz88

Recent intrat in randul politistilor?! Adica in urma examenelor de la sfarsitul anului 2016 (suntem in 17.01.2017)? Probabil ca este urgent, dar indicat ar fi sa solicitati confirmarea ca politist pe acest forum. Altfel va ramane varianta arhicunoscuta, Google.

Numai bine ;)

Link către postare
Uomu

Poti incerca prezentand legitimatia de serviciu la magazinul de pe str. Garii de Nord (zona garii de Nord) sau de pe bd. Basarabia (zona Republica).

Link către postare
grosumihaiadrian

Stie cineva unde pot gasi un port pentru tomfa? Trebuie sa predau echipamentul gospodarului si e singurul lucru care imi lipseste. Aveti idee unde gasesc si cat costa? Sunt din Bucuresti.

Link către postare

Pentru a adăuga comentarii este necesară înregistrarea sau autentificarea

Trebuie să aveţi un cont de membru pentru a adăuga comentarii

Înregistrare membru

Înscrierea unui nou cont de membru. Este foarte uşor!

Înregistrare cont nou

Autentificare

Aveţi deja un cont de membru? Conectaţi-vă aici.

Autentificare în cont

• Activi pe această pagină   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează această pagină acum.

Informaţii importante

Acest website foloseşte cookie-uri. Navigând în continuare vă exprimaţi acordul asupra folosirii lor. Mai multe informaţii în Politica de confidenţialitate.